| anonim_4396 a întrebat:

Hei ce as putea sa imi cumpar asa un cadou (ma refer la parfum), pe care mi-l recomandati?

9 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Tu îţi cumperi singură cadouri?

| anissa a răspuns:

Eu imi cumpar de obicei de la avonhappynu sunt scumpe si miroase superbig grin uite cateva:
-pur blanca
-little black dress
-little white dress
-celebre
-just pay
-wish of love
-wish of luck
-wish of happiness love struck
-for away
-passion dance
-jet femme love struck
-60`s mod love struck
-summer white
cam astea-s care-mi plac happy sper sa-ti placa si tie big grin happy

| lenyia a răspuns:

Depinde ce anume preferi:
eu momentan folosesc Armani Code si chiar persista, am mirosit si parfumul Christian Dior dar mi se pare prea dulce, am mai incerat Celine Dion pe care l-am folosit o perioada si Gucci Rush 2 cat despre Coco Chanel este cel mai frumos mirositor din gama chanel, as fi bucuroasa sa incerc si Alien am auzi de la o colega ca persista foarte mult, acum raman la Armani Code este cel mai "tare"!

| Chocolate a răspuns:

Dolce & Gabbana D&G 1 Le Bateleur, Nina Ricci Nina de fapt uite un link aici de unde iti poti alege, sunt scumpe dar de firma si pretioase, te tin un an...
http://www.parfumexpress.ro/? gclid=CITP9bbEsp4CFdGLzAodJWkpJw
Elizabeth Taylor e cel mai bun:x am avut dar a fost 400 ron:|

| CatGirl a răspuns:

Giordani Gold, Celine Dion Sensational Moment, Roberto Cavali - sunt niste parfumuri extraordinare, adevarul este ca sunt scumpe, dar merita.

| Andromedda a răspuns:

Little black dress si incandessence(AVON)veiz daca cunosti vreun reprezentant.happy
Sunt si sticlute mici la 9 lei(am niste colege care si l-au luat)

happy

| AldanaBlue a răspuns:

Mergi la un magazin de parfumuri...ai acolo ditamai gama de parfumuri, testere (desi indicat ar fi sa testezi max 4 si pe piele la incheietura mainii ). mai trebuie sa ai si bani. Daca nu stai bine cu banii, dar totusi iti place un parfum sunt firme care au produse similare, mult mai ieftine. Poti sa imi scrii in prv sa iti dau mai multe amanunte.
Fiecare are gusturile lui in materie de parfumuri. Ar fi nasol daca ti-as recomanda eu un parfum fresh de care eu sunt super incantata, daca tie iti plac parfumurile putin dulci.

| piatraneamt97 a răspuns:

Poti folosi adidas. nu stiu daca se gasesc in romania. dar au un miros senzational. incearca-l

| steff_5783 a răspuns:

Puma