| YourMother a întrebat:

Hei. ceva site-uri cu adidasi pentru fete nu foarte scumpi? In afara de america skate si u-man.

4 răspunsuri:
| HaineDeVis a răspuns:

Buna, www.hainedevis.ro cu produse de calitate UK si USA, la preturi CORECTE, viziteaza-ne si o sa te convingi ca poti cumpara ceva pe gustul tau! Produsele se achita la dvs acasa prin curier sau posta! O zi placuta! www.hainedevis.ro va multumeste!

| vadeniuc93 a răspuns:

Uite un sait mercador.ro ii fain saitu dar pe originals.ro is foarte scumpe zic eu straight face

| Pisicutax000x a răspuns:

Http://www.leonardo.com.ro/produse/sport
Acuma sunt la reduceri
sau du-te la MALL sunt reducere de 25%, 50%, 75%