| Bell10 a întrebat:

Hei! cine stie unde as putea gasi Converse All Star (gen bascheti)? funda :p (nu ineaparat originali)

Răspuns Câştigător
| AndruşcăăăăBăăăăă a răspuns:

Bunăăăăăă! :* Păi ai găsit persoana perfectă eu una sunt obsedată de aceşti tenişi geniali şi am deja 4 perechi! Eu am 2 perechi din Londra ( când am fost cu părinţii mei ), o pereche dintr-un mall din Bucureşi ( oraşul meu ) şi cealaltă pereche am primit-o de la cea mai bună prietenă! Am culorile : turcoaz, alb, roz şi steagul americii şi am dat în jur de 380 de lei sau 400 de lei! Au fost destul de scumpi, dar au meritat! Eu îţi recomand să ţi le cumperi dintr-un mall sau magazin special, depinde şi unde locuieşti sau online, de pe un site de încredere şi de calitate http://www.okazii.ro/cautare/Converse+All+Star.html?fuzzy=0&autoc=write. O seară plăcutăăă! Fundăăăă?

7 răspunsuri:
| stroedaniel13 a răspuns:

Daca vrei Converse All Star originale iti recomand sa iti iei de la un InterSport, sunt in jur de 200-250RON, iar daca vrei mai ieftine iti recomand site-ul www.okazii.ro este un site sigur.

Răspuns utilizator avertizat
| Ceriik a răspuns:

Pe okazii gasesti toate facaturile

| アンドリア a răspuns:

Pe Okazii, Mercador, ShopMania... ( :