| Bianca38 a întrebat:

Hei dacă cumpăr de pe Ebay.com sau Amazon.com sau alte site-uri care ju sunt din România trebuie sa plătesc în dolari sau euro sau pot plăti și în lei? Helppp

Răspuns Câştigător
| Bucuresti_Rutare_1994 a răspuns:

Platesti in dolari dar banii sunt convertiti si cumperi doar cu cardul. Posibil sa dai si o super taxa pentru transport cu vaporul. Preferabil sa ramai la olx.

3 răspunsuri:
| Eastwood a răspuns:

Scrie la fiecare produs pe care vrei sa ti-l achizitionezi, in ce moneda sa platesti!

| SasNetRomania a răspuns:

Trebuie doar un card si un cont paypal convetirea in lei-dollar se va face automat.

Răspuns utilizator avertizat