| Da147258369 a întrebat:

Hei eram foarte curios daca stie cineva de unde pot cumpara hash brown congelate pentru a le preoara acasa. Multumesc mult happy

2 răspunsuri:
| WhiteLife a răspuns:

Ma îndoiesc ca exista la noi asa ceva, dar poți încerca la Lidl, sau magazine cu produse americane. Dacă nu ai timp sa le faci, poți sa faci într-un weekend dintr-o cantitate mai mare de cartofi și le congelezi acasă, apoi doar le scoți și le prăjești. Sunt multe rețete pe net, poți încerca una mai simpla pentru început și apoi mai adaugi ce îți place.