| Bebe06 a întrebat:

Hei. Îmi dorescfoarte mult tricouri cu formaţii gen Metallica, i
Iron Maiden, AC/DC, Megadeth, Motorhead... Ştiţi de unde îmi pot comanda online tricouri originale? Am tot văzut multe răspunsuri cu site-ul bestial.ro... Hainele de acolo sunt originale? V-aţi comandat?

3 răspunsuri:
| Sociopat a răspuns:

Am vazut eu niste tricouri la H&M foarte dragute cu Motorhead. Aveau si guleras din ala de-l ridici sa ai valoare.

| Bebe06 explică (pentru Sociopat):

Genial laughing. M-ai făcut curioasă.

| sappy a răspuns:

Tricourii gasesti aici: http://www.gotica.ro/253~TRICOURI-FORMATII/
dar nu inteleg ce inseamna pentru tine "originale"?