| folisitimaxim50decaractere a întrebat:

Hei lume! Vreau sa.mi iau un craniu de ala pe post de decor, stie careva vre un site de pe care sa.mi iau?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baaa? mergi ma la cimitir unde se arunca oasele dupa 7 ani, si gasasti acolo ce marime vrei.il iei, il speli, il dai cu lac, eventual ii pui un fir cu stecher si fasung si faci o veioza din el.

| Lorenna88 a răspuns:

Tocmai.ro eu de pe acest site mi-am luat de hellowen

| Pastila666 a răspuns:

Du-te la primul cimitir din zona si vorbeste cu un gropar si iti va da elun craniu la 50-150 ron ( diferit cum te tocmesti ) dupa ce il iei va trebui sa il tratezi cu o solutie anti bacteriana( il speli cu soda caustica sau detractant cv de gen ) si e numai bun de pus pe birou