| Madutzza98 a întrebat:

Hei lumee, stiti cumva de unde pot cumpara produse cu Justin Bieber de preferabil postere sau tricouri? Daca stiti un site ceva sau daca aveti voi. :*

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Poti să cumperi de pe internet.

| SimonaCristina a răspuns:

Cumpara de pe Mercador.

| BubbleWhitee a răspuns:

Eu una gasesc prin magazinele de haine tricouri cu el. Poti sa incerci in mall, in Sephora o sa gasesti toate perfumurile lui happy.Sau mai poti sa cauzi pe okazii.ro sau pe ebay. Sunt ieftine si gasesti destule chestii.Succeshappy

| PostereOnline a răspuns:

Am eu cateva postere din Romania din 2010-2012 si unul din Elvetia