| viiviiiii a întrebat:

Vreau postere cu justin bieber dar nu gasesclove struck:X

Are cineva postere cu justin bieber, sau stiti vreun site care pot comanda reviste cu postere cu el:*

Imi doresc din tot sufletull

Va rog ajutati-maa

45 răspunsuri:
| pepe a răspuns:

Ai încercat pe pagina lui oficială?
http://www.justinbiebermusic.com/

| Ađııa a răspuns:

Mama! am 2 postere mega cu el! nu stiu cum sa scap de ele straight face ti le as da cu cea mai mare placere! crede`ma happy dar daca dai in schimb cu tokio hotel happy daca ai tongue astept msg`ul tau :*

| Deea_1478 a răspuns (pentru Ađııa):

Am eu cu tokio hotel
da-mi is tau happy
te rog.
am unul mega si unul normal...

| Biia_Biia_Tbx_1989 a răspuns (pentru Ađııa):

Am eu cateva postere, putem face schimb
Id: biencutzagabriela@yahoo.com

| xElenaH a răspuns:

Am 15 postere cu justinu` da` nu le dau kas` grele de gasit! el copilu` unicat!

| Maryse a răspuns:

Daca vrei add la id posterforfans am o multime de postere. cu el si cu alte vedete

| UnxsurPlusxDexEnergiexFereste`tex a răspuns:

Hey am 5 postere cu el... e superb dar totusi ii prefer pe cei de la Jonas b... deci daca ai postere cu Jonas eu ti le dau pe cele cu justin in schimbul lorhappy

| Biia_Biia_Tbx_1989 a răspuns (pentru UnxsurPlusxDexEnergiexFereste`tex):

Am eu foarte multe postere cu Jonas Brothers. putem face schimb
Id: biencutzagabriela@yahoo.com

| NicoNicoo a răspuns:

Pai postere poti gasi in revistele :BRAVO, BRAVOGIRL, Popcorn Cool Girl

| AsiSoyYo a răspuns:

Eu iti recomand revista Popcorn este 3, 50 RON. Este revista lunara. Poti sa gasesti nr din luna ianuarie unde gasesti un megaposter cu el, in numarul 3 ( martie care a aparut deja la chioscuri) gasesti un poster cu el si cu selena gomez. Potyi sa iti iei revista mereu. Nu stii ce postere ratezi. Revista Bravo Girls, Bravo, Bravo Job, Cool Girls fac postere aproape in fiecare luna cu Justin. Poti incerca si acolo.

| alexandratudor15 a răspuns:

1. poti sa le faci la comanda, in oras
2. au aparut cateva la bravo si popcorn
3. intra pe http://justinbieber.shop.bravadousa.com/
daca vrei vb pe bombonykforever@yahoo.com ( sunt o mare fana JB )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da in reviste popcorn.poster.si altele si cu 10. 00 € de pe net

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite p[oti cumpara reviste ca Bravo. popcorn, все звезды si acolo se da postere cu Justin Bieber.eu deja am cumparat revistele si am postere cu el mie tot mult imi place de el il ador I love you Justin e o dulceata de baiat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Heey lolixjb- am eu postere cu jonas brothers. le as da la schimb pentru cele cu jUSTin Bieber!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La brzvo gasesti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai... uite ia revista cool girl nr 2 de saptamana asta are 11 postere cu diferite vedete si unul cu justin:X:X:Xlove struckil ador e primul meu poster...:Xbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 3 postere cu Justin Bieber.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa urmaresti la reviste cand apare vreun poster cu justin bieber...si eu sunt o mare mare fana a lui asa ca chiar azi 8/06/2010 mi-am cumparat revista COOL GIRL POSTERS care e plina doar cu postere.Are11 postere dintre care unul e cu justin bieber asa ca poti sa-ti cumperi revista de asemenea are poster si cu:Zac Efron, tokio hotel(poster XL), Him, Robert Patrison, mega poster cu taylor louter (poster XXL), Jhonas Brothers(poster XXL)...si mai sunt si altii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am caosta 1000

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da eu am 2 dar nu sunt de dat asa ca cine vrea sa isi cumpere sau sa scoata la imprimanta;-)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu vreaauu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am postere cu justin bieber ma poti conctata la id-ul meu bill_kaulitz136

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.bieber_justin.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se gaseste doar in reviste postere ca si eu caut
pup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am postere cu jonas brothers de tot felul... le dau pentru cele cu justin bieber

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie postere cu justin bieber eu am gasit foarte multe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Revista bravo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumpara cool girl de luna asta... e un poster super cu justin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumpara cool girl de luna asta...e un poster super cu justin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei! Salut! Si mie imi place JB. si cca sa am postere cuel imi cumpar lunar 4 reviste : Bravo, Bravo Girl, Popcorn si Cool Girl! Sper ca te-am ajutat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In revista popcorn gasesti postere cu justin bieber.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum arata posterul cu justin bieber
?