| BlueButterfly97 a întrebat:

Hei! Se poate returna un produs daca i-am rupt eticheta dar inca mai am bonul? Mai exact, este vorba despre o bustiera..sau pentru ca este lenjerie intima nu se poate returna? Ca doar nu sunt chiloti sa transmiti vreo boala daca ai.
Nu am mai fost pusa in situatia asta, de asta intreb.

Răspuns Câştigător
| andronik93 a răspuns:

Cred ca nu prea conteaza ce produs e, odata ce i-ai rupt eticheta, ei nu mai pot vinde altcuiva produrul ala ca fiind nou...

7 răspunsuri:
| Думитреску_Джордж_1994 a răspuns:

Depinde de politica magazinului, eu stiu ca nu se accepta la retur lenjeria intima.

| kiatres56 a răspuns:

Nu,nu poti, lenjeria intima nu se returneaza.

| Думитреску_Джордж_1994 a răspuns (pentru andronik93):

Eticheta se pune la loc, ca se vede pe bon modelu si cand a fost luata, dar face parte din categoria lenjerie intima care nu se returneaza

| andronik93 a răspuns (pentru Думитреску_Джордж_1994):

Daca eticheta producatorului a fost rupta, ce sa mai pui la loc?

| Думитреску_Джордж_1994 a răspuns (pentru andronik93):

Cred ca se referea la eticheta cu pretul...

| HadesSs a răspuns:

Daca ai rupt eticheta, sanatate multa laughing

| Adry05 a răspuns:

Eu stiu ca fara eticheta nu poti da poti sa incerci la magazin sa vezi, poate ai noroc si accepta.