| Miky03 a întrebat:

se poate returna sau schimba un produs de la takko fashion, tinand cont ca mai am eticheta si bonul? in cat timp? multumesc

Răspuns Câştigător
| krlaa a răspuns:

O saptamana.

| Miky03 explică (pentru krlaa):

Sigur?

| krlaa a răspuns (pentru Miky03):

Sigur! daca a trecut mai mult de o saptamana, incearca poate reusesti sa te intelegi cu casiera.

| Miky03 explică (pentru krlaa):

Azi am cumparat o camasa si nu am fost atenta si am cam dato in bara..in fine, imi da banii inapoi sau o pot schimba cu alt produs?

| krlaa a răspuns (pentru Miky03):

Ambele. iti poti recupera banii sau poti lua alt produs. e cum vrei tu happy