| Missmoffet a întrebat:

Hei.happy Stie cineva prin iasi un magazin/toneta nu conteaza unde as putea gasi modele variate de sosete peste genunchi? Preferabil ceva concret pentru ca de cautat nu prea am timp, doar daca ati vazut s-au v-ati luat voi de undeva.big grin mersiii. Funda tongue

Răspuns Câştigător
| socaciudaniel a răspuns:

Incearca sa accesezi site-ul http://www.location-reviews.com. este un site care in momentul de fata este in plina dezvoltare. Iar interesul lui este de a acoperi toate locatiile din Romania. In cazul in care cunosti o locatie foarte populara nu evita sa o publici pe site.

1 răspuns:
| Missmoffet explică:

Sau* scuzati-mi greseala big grin