| Fury a întrebat:

La teleshopping spune ca produsele nu se gasesc in magazine, ci doar la ei insa am vazut niste produse ca Sauna Belt si altele in magazine. As vrea sa stiu daca pot gasi si Instyler-ul undeva in Iasi la vreun magazin? stie cineva?
Multumesc

3 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Canalul de teleshoping are magazinele lor de prezentare si desfacere in toate orasele, deci de acolo poti cumpara tot ce vezi la televizor (nu stiu daca ofertele sunt valabile). Daca stai in bucuresti gasesti unul in Noul mall de la cotroceni fata in fata cu intrarea in supermarketul Real

| Fury explică:

Stau in iasisad Stie cineva unde gasesc magazinul asta in iasi?

| bertone a răspuns:

Furry magazin de desfacere era pe strada garii. undeva pe langa Rds. oricum acum produsele telesoping se gasesc si la marile hipermarketuri.