| AndreeaIsNoQueen a întrebat:

Hei! Stiti niste magazine de graffiti in Bucuresti, sectorul 5?
Daca da,cum se numesc,pe unde sunt si cam cat costa un marker sau can/spray?
Si aveti vreo idee pentru un tag? (ma numesc Andreea,daca ajuta la ceva).
Dau funda daca imi raspundeti la toate intrebarile (in afara de cea cu tag-ul, raspundeti doar daca vreti la aceea)

2 răspunsuri:
| belciuge a răspuns:

Nu stiu in sectorul 5 dar stiu la Hanu Tei pe Lipscani sunt mai multe magazine cu chestii pentru handmade si arta, au tot felul de spray-uri, markere etc.
Mai este un magazin Rembrandt, parca, langa Gara.
Elena

| belciuge a răspuns:

Costa intre 10-25lei.
Unele din magazinele cu chestii pentru arta au site-uri: www.andreeaart.ro
si www.rembrandthobby.ro
www.complexart.ro - un alt site foarte bun cu fel de fel de chestii pentru artisti.