| mnia a întrebat:

Hei!

Sunt in cautare de shuzi...Imi plac Etnies, Vans, DC Shoes etc.
Imi puteti da niste adrese de magazine online din Romania care se ocupa de comercializarea acestor incaltari?

Răspuns Câştigător
| PaulOsaKore a răspuns:

Frogs.ro, eshop.boardersshop.ro, ollie.ro, baseshop.ro, area52.ro, rulez.ro, cubeshop.ro, kickback.ro, shoph2o.ro, 911.ro. Le-am incercat aproape pe toate merg.

6 răspunsuri:
| Wannabe_3032 a răspuns:

Www.originals.ro, gasesti DC Shoes, Osiris si multe firme pentru genul acesta de haine... Poti gasi si pe site-urile originale ale acestor brand-urilor

| Eu_5933 a răspuns:

Eu sugerez de pe u-man. sunt super big grin

| mnia explică:

Mersi pentru raspunsuri!

| mnia explică:

Am cautat deja pe u-man.

| Piticu_Piticu_1987 a răspuns:

Pentru DC Shoes incearca http://www.bend.ro

| EvilsideofGod a răspuns:

Eu am vazut si in IDM thinking