| AdrianaAlexandraSr02 a întrebat:

Hei! Sunt la arhitectura si am nevoie de niste materiale de arhitectura (trusa geometrica, echere mari, rigla, teu, culori, creioane? Stiti niste siteuri cu preturi accesibile si de calitate?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Sunt la arhitectura si am nevoie de...trusa geometrica, echere mari, rigla, teu, culori, creioane?"

dragă (viitor) arhitect, dacă n-ai prețenții ultra (incă nu proiectezi altă casă a poporului...) atunci tot eMAG rămâne "mama-hrănitoare"

de ex:

https://www.emag.ro/......D99LN2BBM/

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Tu vrei ieftin si bun? Nu există, ce este ieftin este prost, ce este scump te tine mult sunt produse de calitate, dai un ban dar stai in față, nu vrei sa dai bani multi o sa cumperi intruna aceleasi lucruri ca fiind ieftine se vor strica repede. Trebuie sa investesti bani, crezi ca facultatea e gratis? Rechizitele nu sunt gratis costă mult.