| Cristinafgmcriss a întrebat:

Hei TPU, am facut vineri o comanda de pe answear.ro si am primit un mail ca comanda a fost înregistrată si in scurt timp va fi inmanata fan curierului, mailul asta l-am primit sambata. Azi m-am uitat si am vazut ca am dat numarul de telefon gresit, si numarul de la apartament a lui vecina. Stiu ca am facut o prostie dar nu stiu cum de n-am observat asta. Si am sunat la fan curier si mi-a cerut nu stiu ce cod dat am zis ca eu nu am asa ceva. Si am incercat sa sun si pe aia de pe site dar nu imi raspund. Intrebarea mea este ca ce pot face in cazul asta? Ce se va întâmpla cu comanda mea?

3 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Comanda ta cel cel mai probabil se va anula daca nu poate da curierul de tine.
Fa alta comanda cu numărul corect de telefon.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Intra pe answear.ro sau macar pe mail ca acolo gasesti codul de ti-l cere curierul, daca nu se vor intoarce inapoi.

| Kerre a răspuns:

Incearca sa-i mai contactezi odata pe administratori sau pe curier, si explica-le ca ai gresit numarul. Daca asta nu merge si daca nu dau de tine vor anula comanda.