| ViLLy_4289 a întrebat:

Hei TPU.am nevoie de voi.cu cat as putea vinde un xbox 360 Elite Jasper cu 2 controalere originale wireless.20 jocuri scrise.modata cu acea versiune in care iti trebuie cd activate iso.are toate accesorile originale in afara de acele casti care le-am rupt + un joc original Too Human. consola nu e banata pe live si nu a dat urme de rrod niciodata.motivul vinderi: nu mai am timp si nici chef.deci cam cat credeti ca as putea lua pe ea?

4 răspunsuri:
| ViLLy_4289 explică:

Am uitat sa precizez ca hdd-ul e de 120 gb

| ViLLy_4289 explică:

Mi se pare cam putin.macar un 900 nu pot lua? eu am achizitonat-o cu 13

| taliban a răspuns:

500-700 ron (depinde)