| Stefan_Cristian_1971 a întrebat:

Hei TPU, as avea nevoie de ajutorul vostru, urmează zilele de naștere mamei mele și a fratelui meu(care este pasionat de mașini) și nu știu ce cadou sa le fac ..Va rog sa ma ajutați și pe mine, ofer funda!

Răspuns Câştigător
| Sn4k3 a răspuns:

Camera de bord, gps, navigatie, suport telefon, stickere, subwoofer, produse de curatat, scule etc, iar pentru mama ta, flori, ciocolata, lant/bratara, tu stii ce are nevoie sau ce-i place.

5 răspunsuri:
| Iote a răspuns:

Noi nu le cunoastem gusturile si nici nu stim ce li s-ar potrivi.
Chiar daca fratele tau e pasionat de masini, nu poti sa ii iei o masina. happy

| Stefan_Cristian_1971 explică (pentru Iote):

Dar îmi poți oferi o idee de accesorii de mașini sau orice altceva, nu strica

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Pentru mama, te uiți în bucătărie ce obiect lipsește și chiar dacă este mai mic se va bucura. Dacă ai mai mulți bani, un robot de bucătărie. Pentru fratele, o machetă de mașină de colecție se găsesc nenumărate pe Internet.

| asuari a răspuns:

Eu i-am făcut mamei de ziua ei cadou un sucitor))
I-a plăcut, dar a spus că preferă o geantă.
Pe el scria *numele ei*-sucitorul de minți. Un cadou amuzant si ceva pe care îl folosește.
https://www.stargift.ro/cadouri/sucitor-de-lemn-personalizat.html

| schnapy a răspuns:

Mamei tale ii poti luat ceva pentru bucatarie gen tocator sau sort personalizat: https://www.teecado.ro/cadouri-personalizate/cadouri-personalizate/de-casa/

Si fratelui poti sa ii iei un breloc auto personalizat cu numarul de inmatriculare si sigla masinii: https://www.teecado.ro/......o-si-logo/