| marymartvd a întrebat:

Am si eu nevoie de ajutorul vostru pentru a cumpara mamei mele un cadou de 8 Martie. Cine imi poate da si mie niste ideii?
Cel mai bun raspuns primeste funditabig grin

Răspuns Câştigător
| Twp3w a răspuns:

1.Cumparai o felicitare frumoasa in care sa scrii tu niste vorbe spuse din inima ta sau daca nu poti ia ceva de pe net si transcrii! M-ai dai un parfum frumos si un buchetel de flori! Sunt mai multe variante... 2. O floricica frumoasa la ghiveci si o felicitare scrisa deja dar te-as sfatii sa o scrii tu sa vada ca te-ai straduit si chiar tii la ea si daca vrei poti sa o asezi undeva sa stea si sa eu citesti frumos sa vada ca sunt cuvinte spuse din inima! Cel mai frumos cadou acesta este sa ii dovedesti ca chiar o iubesti si ca iti pasa de ea! Ca degeaba ii iei cadouri scumpe nu foloseste la nimic... Numa bafta iti urez! :*

5 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Poti cumpara o rama frumoasa in care sa pui o fotografie cu voi si care stii ca-i este draga mamei tale. Daca ai mai multi bani alocati poti lua o rama foto digitala in care incarci fotografii cu voi de-a lungul timpului. Oricum indiferent ce-i iei, mama ta va fi bucuroasa de dar si de sentimentele de dragoste care insotesc cadoul.

| Larysa13 a răspuns:

Poti sa ii cumperi un buchet de flori, o felicitare sau poti sa ii zici direct simpu un :"Te iubesc" din toata inima tabig grin

| frumusik96 a răspuns:

Un buchet mare de trandafiri sau alte flori, un parfum, un inel, un colier sau bijuterii

| Proconsul a răspuns:

Un lantzisor de argint! Nu costa mai mult de 40-50 de lei.e micut si e foarte "practic" si placut happy