| amOre) a întrebat:

Hey) se apropie ziua indragostitilor si as avea nevoie de ajutorul vostru, pe linga ideile mele, ce cadou as putea sa'i ofer iubitului meu, rog ceva mai original, rog mult, ajutati-ma...mersi anticipat.)))

5 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, eu cred ca gestul conteaza, poti sa ii iei ceva creat special de tine, ii poti lua un album cu trupa lui preferata, o sapca, un tricou, un ceas, un lantisor, o bratara, o perna in forma de inimioara cu o poza cu voi, sau cu tine, un album cu voi doi, o felicitare in care sa ii spui tot ce simti pentru el, un sincer `te iubesc` cred ca valoreaza mai mult ca orice cadou, ii poti lua un fular cu echipa lui de fotball preferata, sau ceva ce sti tu ii isi doreste, ceva ce ii place, un parfum care sa ii placa lui, tu sti mai bine ce gusturi are, oricum intentia conteaza, important e sa fi alaturi de el si sa ii daruiesti dragostea ta!

| unione a răspuns:

O sticla de whiskey daca bea, daca nu... un ceas de perete

| xibalba a răspuns:

Picteaza`te pe fata ca un mim si mimeaza`i dragostea ce o simti pentru el, scrie o poveste in care sa fiti voi doi protagonisti, fa`i o prajitura, du o poza cu voi doi la un pictor si spune`i sa va faca potretul in creion. Apoi inrameaza`l. Altceva... un puzzle dintr`o poza cu voi doi(cred ca poti face asta la un magazin de fotografie). Fii atenta la ce si-ar dori el si cumpara`i ceva in legatura cu asta. Nu stiu, poate fi orice. Depinde mult ce fel de persoana este si care e exact relatia dintre voi doi... de cat timp dureaza, etc. Sper ca ti-am fost de ajutor.

| udarb a răspuns:

Cel mai bun cadou ar si sa ii daruiesti ce isi doreste el cel mai mult. Pe tine...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Udarb in ce sens pe ea?straight face