| ThinkDifferent a întrebat:

Dacă am făcut o comanda de haine de pe net și eu nu sunt acasă când ajunge comanda, ar putea sa o ia altcineva comanda? Dacă nu ce trebuie sa fac?

4 răspunsuri:
| BroascaCuElice a răspuns:

Poate

| Zike_Niku_1994 a răspuns:

Da,o poate lua si altcineva.pentru siguranta ta,poti lua legatura cu cel care livreaza pachetul, ii explici care e situatia si intrebi (mai mult ca formalitate, sa te asiguri tu), in caz ca nu esti acasa, daca poate lua altcineva pachetul happy

| cristi202 a răspuns:

Cu siguranta se poate. Sotia mea mereu primeste pachetele si uneori eu sunt cel ce le preia de la curier. Eventual sa aiba o copie dupa buletin la ea persoana care sa ridice pachetul, pentru a da datele din el curierului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu il intereseaza pe curier cine plateste atata timp cat isi primeste banii.