| Lorenutza64 a întrebat:

:* De unde pot cumpara caiete " Lala Band "? Dau funa :*

7 răspunsuri:
| IceCreamDoll a răspuns:

Eu am vazut caiete cu 'Lala Band' in Carrefour. Daca nu mai gasesti acolo, incearca in celelalte hypermarketuri sau in librarii.

| CoolGirlXX a răspuns:

Si tu esti fan? Si app. de la librarii?! (zic si eu)

| IceCreamDoll a răspuns (pentru CoolGirlXX):

Da, din librarii, e vreo problema? Pai de ce nu zici tu daca tot stii alt loc, ca vad ca de comentat stii, dar sa dai un raspuns nu prea. Gata te-ai trezit de dimineata mai 'smechera'.

| ingherashulthau a răspuns:

In librarii *-*

| AnitutzykaDulcica a răspuns:

In primul rand unde ai cautat? si in al doilea rand peste tot si la noi in comuna nu prea gasesti numic dar tot am gasit ceva cu lala band