| valahu a întrebat:

Pentru cunoscatori: Am observat ca servetele difera foarte mult cand vine vorba de numarul de straturi. Am vazut servetele ieftine cu 2 straturi, am vazut altele cu 3 straturi (Zewa deluxe) si am vazut si cu 4 strauturi (Zewa softis big grin ). Vreau sa stiu daca exista cumva servetele si cu 5 straturi sau cu un singur strat sau poate stiti voi niste servetele mai exclusiviste! happy

Răspuns Câştigător
| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

Pai cu un singur strat este hartia aia igenica alb murdar -gri, reciclata a 1000 a oara!( aia de te zgarie la gogoasa cand o folosesti de zici ca au trecut scaietii pe acolo! ) Ce mai...coceanul de porumb e lux pe langa aia! cea mai buna este cea de la zewa cu miros de piersica laughing. E, aceeasi poveste si cu servetelele! cele mai nasoale sunt alea de put a trandafiri (cica), de nici mucul nu sta in ele de urat mirositoare ce sunt! laughing