| DeeaSmn a întrebat:

PFA (persoanele fizice autorizate) pot lua in rate de la eMAG sau evomag?

Răspuns Câştigător
| CataC a răspuns:

Buna
Nu se fac ratele prin magazin, se fac prin banca prin acele carduri de cumparaturi (garanti, raiffeisen, cardavantaj de la credit europe, etc).
Cand banca iti emite cardul iti impune si o limita de credit in functie de venit, pe care o poti cheltui in orice magazin accepta plata in rate cu card XXX.
Banca decide ce venituri ia in cosiderare, unele iau unele nu veniturile pfa si profesii liberale. Iintereseaza-te la bancile ce emit astfel de carduri. Te poti interesa si online sau telefonic.
Bafta

4 răspunsuri:
| GrizzlyRO a răspuns:

Sigur ca da happy in 12 rate fara dobanda daca tin bine minte happy

| danyshatAT a răspuns:

Cu siguranta numai persoanele autorizate pot lua in rate happy

| jogabonito a răspuns:

Dap pot lua

| MariaFcsb1 a răspuns:

Da