| Fanu23 a întrebat:

Hei TPU, putei sa-mi spuneti un telefon low cost mai bun ca utok 450 D... in afara de inch sa aiba tot 5 mb pixeli la camera, sa fie pana in 3, 5 milioane maxim si sa aiba android 4.2.2 sau 4.2

Răspuns Câştigător
| KeepcalmandloveToto a răspuns:

Daca e vorba de pret, cel mai bun lucru pe care ti-l pot spune este sa mai astepti un pic, pentru ca asteptarea da roade si ai putea sa iti iei un S3 mini, pentru ca este mult mai bun si este de durata...pentru ca nu iti prea poti lua un telefon bun cu 350 RON.Asta e parerea mea, dar tu faci cum crezi.In acest caz totusi, ti-as recomanda un Evolio Onyx, Dual SIM, cred ca e cel mai bun la acest pret de 330 Ron, Pe eMag. Sper ca am ajutat. :*

1 răspuns:
| Legend123 a răspuns:

Parerea mea strange 6 milioane si i-ati un iphone 4 la mana a2-a..sau un Samsung galaxy s3 mini. BAFTA