| raresel a întrebat:

Spuneti si mie va rog un telefon cu multe aplicatii (ex. iphone si galaxy s, sII) care sa aiba touch, android si sa fie maxim 10 milioane, poate sa fie si galaxy, funda

13 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Iphone Galaxy RAZR N95.

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Nokia `1200

| ɔɐıɔ a răspuns:

Jet.

| AlinaaAli a răspuns:

Super telefon din descrierea ta, cum se numeste? laughing))

| LittleSue a răspuns:

Nokia 3330

| alexalexandrusincerul a răspuns:

Ai gresit categoria din graba ori intentionat.trebuia la tehnologie

| Fiction a răspuns:

Spuneti si mie va rog un telefon cu multe aplicatii (ex. iphone si galaxy s, sII) care sa aiba touch, android si sa fie maxim 10 milioane, poate sa fie si galaxy, funda
E super telefonul! ♥

| Prunela a răspuns:

Ce naiba cauţi tu aici?
Şi ca să iţi răspund
SAMSUNG JET'DE'AICI666

Hai bă pulifric pletoso'slinoso carăte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am gasit eu unul super tare : Super jet.
Cauti mai multe pe google, sper sa iti placa happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung Wave 2

| Paradise a răspuns:

Samsung Galaxy. Eu mi l-am cumpărat ieri. crede-mă că se merită. Are destul de multe aplicații, te conectezi destul de ușor pe Facebook și Messenger.și poți descărca alte aplicații gratis. Ceea ce-mi place cel mai mult e Messenger-ul. Puteți să vorbiți și să vă vedeți în același timp big grin. Poți să trimiți poze. Adică de exemplu când intri pe mess pe telefon nu poți să faci altceva decât să scrii. Samsung Galaxy e ca un pc. big grin

| Justme0101 a răspuns:

Pai Iphonul are IOS, nu are android, si un gasesti iphone la 10 milioane, decat acela, 3GS care e invechit. Toate au la fel de multe aplicatii, pentru ca le iei din Magazin play sau in cazut Apple, din Appstore. Trebuie sa le descarci, niciun telefon nu vine cu ele direct instalate. Iti recomand la maxim 10 milioane un Samsung Galaxy mini.