| Ayanaaa a întrebat:

Stie cineva unde pot gasi si eu pulovere acelasi model pentru femei si pentru barbati? Daca imi puteti da cateva site-uri.
As vrea sa cumpar pentru mine si prietenul meu, si sa avem la fel. Fundaa

4 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Vrei sa aratati ca cei de la casa de copii orfani?

| Ayanaaa explică (pentru express11):

Nu cred ca asta te intereseaza pe tine cu adevarat. totusi, multumesc pentru deranjul care l-ai facut sa imi raspunzi

suntserios
| suntserios a răspuns:

Da de ce vreti sa va imbracati la fel? sunteti reprezentanti la o firma si vindeti produse in uniforma?

| Ayanaaa explică (pentru suntserios):

Esti campionul zile pentru raspunsuri banale?

| suntserios a răspuns (pentru Ayanaaa):

Incercam sa iti dau un sfat sa nu rada lumea de voi pe strada

| Ayanaaa explică (pentru suntserios):

Voiam sa fie acelasi model dar cu alte culori bineinteles.

| ombladon112 a răspuns:

Pulovere nu am gasit dar poti incerca http://www.tricouart.ro/......ti-7372185

| cristiangbr46 a răspuns:

Vezi Aici http://dshop.cabanova.com/haine-barbati.html
Sunt de calitate, vei fi multumit

Sper sa iti placa