| asdfgjnb a întrebat:

Stiti cumva un site cu accesorii pentru. Leeco\ Letv le 2 pro? Imi caut o husa si nu am gasit decat una pe OLX care e transparenta si as vrea una colorata....Help,please!

1 răspuns:
| AndreeP a răspuns:

Nu stiu neaparat un site pentru huse pentru telefoane, dar stiu ca daca cauti pe google ceva gen:huse pentru(tipul tau de telefon) si iti gasesti ceva ce iti place, dai click pe acceseaza site.ul si iti comanzi de acolo daca vrei. Sper sa te ajute