| Ambasada a întrebat:

Hey';;]
Caut si eu un site cu haine, accesorii,...[etc.] >:3
Dar tot ce am gasit erau porcarii :[
Miniprix... a deveni deja un jeg :"3
Chiar am nevoie :]]
Be my God=]]
Please help...
XOXOXO;*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Încearcă pe StarShiners.ro sau pe HaineTari.ro. Fundă?

10 răspunsuri:
| bogdanworld a răspuns:

Salut. Iti recomand cu incredere www.smallprix.ro din mai multe motive: preturi mult mai mici decat siteurile celalalte, livrare in 1 zi cu transport gratuit, produse noi aproape zilnic, produsele sunt tineresti, in pas cu moda. Am comandat si eu si sunt foarte seriosi si promti.

| idcatalin a răspuns:

Incearca http://www.topcadouri.ro/ sectiunea pentru el. ei se lauda ca au sute de articole, poate gasesti ceva ce ti place

| MaryNepotu a răspuns:

Vand joc de gen triburile, the west, foarte ieftin (3-10 euro ). Contact la sponsoru_sponsorilor.

| Crymaxx a răspuns:

Www.e-unic.eu - transport GRATUIT!

| gabriela_7447 a răspuns:

Poate gasesti ceva pe gustul tau aici http://gabrielailiescu.blogspot.com

| Adidasi_7819 a răspuns:

Http://www.marfaoriginala.ro sau altele de afara dar asta e ok si e autohton