| qpAleee a întrebat:

Stiti cumva unsite de unde as putea sa imi iau huse de telefon pentru Allview X3 Soul Lite gen liquid glitter etc? Dau funda. big grin

Răspuns Câştigător
| kmkmkmkmkmkmkmkmkmkmkm a răspuns:

Https://www.huseok.ro/......-soul-lite
https://catmobile.ro/......soul-lite/
Nu prea gasesti pentru telefonul asta cu glitter lichid, funda? :)

4 răspunsuri:
| Cezar_Ciobanu_1967 a răspuns:

De la Emag!

| TronHD a răspuns:

Nu trebuie sa cauti neaparat pe un site poti sa mergi la germanos sau la Orange pentru a cauta o husa pentru modelul tau de telefon dar daca tii asa mult sa iti iei una de pe un site incearca eMAG acolo gasesti tot ce vrei
FUNDA?

| TronHD a răspuns:

Poti merge la germanos sau la Orange pentru a cauta o husa pentru telefonul tau la un pret foarte bun sau daca tii asa de mult sa iei una de pe un site incearca eMAG.
FUNDA?

| IONUTeRO a răspuns:

Poti sa cauti pe google asta