| Ionutz02110 a întrebat:

Hei TPU.
Trebuie sa ne facem cadouri intre noi colegii din clasa.
Eu trebuie sa ii fac cadou unei fete.
Ce as putea sa ii cumpar?
Nu as vrea sa fie ceva foarte scump.
Undeva la 20, 30 de lei.
DAU FUNDA.

Răspuns Câştigător
| Ryss a răspuns:

Uite câteva idei din ce s-a dat la noi în clasă: pe lângă nelipsitele dulciuri‚ o colegă i-a dat unui băiat o cană cu Madara (din Naruto‚ dacă îl știi)‚ sau poți să îi dai orice altceva personalizat. Un parfum care nu e foarte scump‚ căni colorate-transparente tip borcan‚ cu pai (se găsesc la Pepco)‚ orgă de lumini (dar alea sunt scumpe)‚ pernă emoji‚ cărți‚ carnețele‚ un set de spray-uri/deodorant/cremă‚ suc‚ lumânări parfumate‚ moșuleți sau oameni de zăpadă care luminează‚ instalație de lumini etc.

Baftă!

9 răspunsuri:
| dnzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

Eu is la liceu si cadourile la noi constau in tigari si bautura laughing nubdtiu ce sa zic, la noi doua doze de bere sau ceva tarie e de ajuns.Try this

Răspuns utilizator avertizat
| kirarin a răspuns:

O esarfa mare (sau sal), manusi at fi cele mai sigure optiuni.
si sa nu uiti de ciocolatawinking

| weloveit a răspuns:

Du te in supermarcheturi si vei gasi cani dinacelea mari cu multe dulciuri in ele sau casetute cu parfumeluri, geluri de dus, roloane. Binenteles ca poti sa ii cumperi si ceva cu tema Craciunului.

| kirarin a răspuns (pentru kirarin):

Sau maimutoaie de plus :d laughing
cand eram in liceu fetele iubeau sa isi etaleze maimutoaiele de plus pe care le primeau la cadouri de la colegi. (de asemenea i-am dat odata unei colege o punga plina cu dulciuri si a inceput sa planga ca ea vrea maimutoi laughing )

| Adry05 a răspuns:

O pereche de manusi, o esarfa, un fular, un plus cu tematica de craciun, o perna mica, lumanari parfumate

| Ionutz02110 explică (pentru dnzzzzzzzzzzzzzzz):

Si eu sunt a XII-A. Dar nu ma pot duce cu o sticla de vin la o fata. Si ea nu fumeaza

| Ionutz02110 explică (pentru Ryss):

Mersii. Dar m-am gandit la o exarfa si o cutie de bomboane.
E ok asa?

| Ryss a răspuns (pentru Ionutz02110):

Da‚ e ok și așa.