| Ramonessa a întrebat:

Buna seara lume! In clasa ne facem cadouri de Craciun, eu trebuie sa ii fac unei fete. Ce i-as putea cumpara? Dau funda cu ceea ce cumpar! big grin

3 răspunsuri:
| NAdrian a răspuns:

Tu trebuie sa stii mai bine ce ii place, ti-as recomanda o carte, sau daca e vorba de sume mai mari un ebook reader, sigur daca nu are si ii place sa citeasca.

| Mihaela1964 a răspuns:

Ofera-i ceea ce ti-ar place tie sa primesti de Craciun, de la ea.Asa cred ca e cel mai corect mod de a alege cadoul, nu crezi?

| nurckye a răspuns:

Dildo