| Panteraa a întrebat:

Unde gasesc in Cluj-Napoca bijuterii de barbati din argint la preturi mai convenabile? Este ceva in Iulius? Ca am vazut acolo doar niste bratari din argint cu peste 600 de lei si mi se pare exagerat.

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca ai argint brut (tacamuri sau alte obiecte din argint pur) il poti duce la un bijutier sau giuvaer specializat pe argint si te va costa relativ putin, in functie de model.
Bijutieri poti gasi in spatele magazinului Central, sau te pot indruma la cineva care lucreaza din argint.

| AndreiMarin499 a răspuns:

Nu cred ca gasești ceva mai ieftin de 400 de lei, bijuterile pentru barați sunt destul de scumpe.