| Elinala a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un epilator dar nu stiu pe care sa-l aleg intre acestea 2: epilator-rowenta-ep5344-retea-2-trepte-saculet-alb
sau
epilator-Philips-hp65202-trepte-periuta-de-curatare-acum ulator-alb. Nu prea stiu daca cel cu acumulator ma va tine mult timp sau sa ma axez mai mult pe firma? Sau as avea si a 3a varianta: epilator-Philips-hp6519-2-trepte-periuta-de-curatare-ret ea-alb-roz.
Voi care ziceti ca e mai bun?
Dau funda! Multumesc.

Răspuns Câştigător
| BlackChocolate1 a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa nu iti iei epilator, daca nu ai mai avut unul pana acum, doar daca iti iei de acela cu atenuator de durere.Sa stii ca eu una nu pot suporta sa ma epilez cu epilatorul.Si totusi, fiecare face ce vrea. Daca e sa aleg il aleg pe cel de la Rowenta-la epilatoare e mai buna marca decat Philips(parerea mea). happy

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Niciunul.Acesta este cel mai bun.Nu pentru mine, evident.http://www.domo.ro/......170_Purple

| CorinaFeder a răspuns:

Eu cred ca este mai bun Philips