| SofiaAmaliaCrazzyKid1 a întrebat:

Vreau să-mi dați niște denumiri de parfumuri care miroase aproximativ la fel ca Black XS (Paco rabanne) și Ange ou Demon (Givenchi). Fundăăă:*

Răspuns Câştigător
| Alicezzz a răspuns:

Daca vrei ceva asemanator eu iti recomand pe La Vie Est Belle... eu am toata gama lancome dar asta aduce cu cele doua mentionate de tine mai sus!

4 răspunsuri:
| Alicezzz a răspuns:

Http://www.parfumuri.joo.ro/parfumuri-dama/paco-rabanne/black-xs.html si http://www.parfumuri.joo.ro/parfumuri-dama/givenchy/ange-ou-demon.html aici ai descrierea lor... de aici poti cauta orice parfum si sa vezi care sunt asemantoare si au esenta celor doua. Bafta :)

| elysi a răspuns:

Asemanator cu Black XS este Lady Rebel-Mango, iar cu Ange ou demon, Love Generation Rock-Jeanne Arthes.

| anarawwr a răspuns:

Lancome Paris