| lauraaaaaaaa33 a întrebat:

Hei! Trebuie o anumita varsta ca sa vinzi haine la second hand? Ma pot duce pur si simplu la magazin sa le arat haina ca e buna si arata bine si sa le-o vand?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu prea functioneaza asa magazinele de second hand. Ele cumpara marfa en gros de prin strainatate, nu cumpara haina cu haina ca ar da faliment

| Eastwood a răspuns:

Nu stiu daca poti sa o dai la un magazin second hand, ei primesc marfa de la cineva, daca e un targ poti merge acolo cu hainele!