| Denis67 a întrebat:

Hei, vreau ca în această vară să mă apuc de Box Braids și aș vrea să caut niște kanekalon ieftin, nu contează culoarea /gramajul.
Pe ce site oare găsesc kanekalon până în 10-15 maxim 20 dar să fie foarte ieftin. Dacă aveți cumva de vânzare, aștept să-mi scrieți pe Instagram : @imdenisc_20

3 răspunsuri:
| CarcotasulVesel a răspuns:

Dupa nume esti baiat, asa ca te intreb, dupa ce te apuci de Box Braids o sa emigrezi in Jamaica?
sau chiar d'aia te apuci? big grin

| Denis67 explică (pentru CarcotasulVesel):

In primul rand nu are nicio legatura cu ce zici tu si in al doilea in rand ii problema?

| CarcotasulVesel a răspuns (pentru Denis67):

TREBUIE sa citesti numele meu: "Carcotas"
EVIDENT e doar o gluma, NU E ABSOLUT NICI O PROBLEMA
tongue

si, SINCER, chiar imi pare rau ca nu te pot ajuta, se pare ca nimeni nu stie raspunsul la intrebarea ta sad