| anonim_4396 a întrebat:

Hei!
Vreau să știu câteva site-uri pentru a cumpăra bijuterii inspirate din Naruto. Aș vrea calitate bijuteriilor. Dacă ați comandat și s-au dovedit a fi de calitate, aș vrea să-mi spuneți vă rog! Trebuie să se livreze în România.Nu contează prețul.Materialul mă interesează și să aibă bijuterii interesante inspirate din Naruto. Aș vrea site-uri de încredere.

13 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu exista asa ceva! Poate gasesti pe la chinezi de 3-5 lei, ceva inspirate din Naruto, dar nu exista bijuterii de calitate, sau calitative din aur, ori cu diamante, dupa filme de copilasi.
le gasesti pe ebay sau amazon pe astea.
In ce privesc bijuteriile de calitate si cu garantie, le gasesti numai la bijuterii serioase.

| anonim_4396 explică (pentru Violleta2022):

Dacă nu știi despre ce e vorba...De ce te mai obosești să mai scrii? Nu m-am referit la aur sau ce ai mai spus tu. M-am referit ca materialul să reziste și să fie calitativ. Nu știi ce înseamnă? Ah filme pentru copilași? Mă faci să râdrolling on the floor Te informez că unde sunt aluzii sexuale sau glume sexuale și violență sau umor negru nu este pentru copii. Există cosplay de unde aș putea cumpăra. Doar că nu știu dacă sunt calitative. Dacă nu știi, de ce ai mai răspuns? Nu am cerut bijuterii serioase. Am cerut ceva care să reziste și să nu cheltuiesc naibii o sumă pentru care am muncit pe ceva care să apară la ușa mea defect. Ai înțeles?

| Violleta2022 a răspuns (pentru anonim_4396):

Materialele din care se fac bijuteriile rezistente si bune sunt: aur, argint, platina, titaniu.
Daca as mai avea anisorii tai, probabil ca as gandii la fel de superficial, dar dupa ce am purtat toata viata bijuterii de calitate si doar in copilarie gablonturi, pot face diferenta intre materiale din care se fac bijuteriile de "unica folosinta", cum spun chinezii la cele ieftine si de purtat de 2-3 ori.
Naruto este un desen animat pentru copii!
Adultii nu poarta imbracaminte cu poze naruto si nici margelute sau bijuterii de unica folosinta, cu tenta naruto.

| anonim_4396 explică (pentru Violleta2022):

Am 17. Și ce dacă? Tot n-ai înțeles ce vreau.E pentru copii pe naibarolling on the floorSerios vorbesc! De ce mai scrii dacă nu știi despre ce e? Există ce am cerut. Dacă nu mă crezi, caută pe google. În cosplay se găsește argint. Nu-mi pasă de ce ai spus tu. Nu gândesc superficial. Eu nu-mi amintesc să te fii jignit. Asta e! Ah, dacă ai știi ce este Naruto... poate pare inocent, dar te asigur că nu e. Și adulții ce? Dacă ești adult ți se interzice să porți ceva care îți place? Ah...mentalitatea ta e uimitoare. Sunt invidioasă!

| Violleta2022 a răspuns (pentru anonim_4396):

Felicitari!
Eu am de 3 ori pe atat!
iar Naruto ramane un film serial de desene animate, la care se uita si nepotii mei de 7 si 12 ani, iar eu le-am cumpaart tricouri cu motiv "naruto' asa ca stiu f bine, ce este cu acel desen animat.

| anonim_4396 explică (pentru Violleta2022):

Nepoții tăi nu ar înțelege niciodată serialul la vârsta lor. Totuși, tu îi lași să se uite la niște șcene cu glume sexuale, crime, înjurături și lupte? Foarte bine. Ar trebui să fii mai atentă la ce îi lași să se uite

| Violleta2022 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu nu-i supraveghez, pentru asta au parinti!

| Violleta2022 a răspuns:

Asta chiar este problema parintilor lor, sa-i supravegheze, nu a mea. Eu doar le trimit cadouri cu ce-si doresc ei.

| Violleta2022 a răspuns:

Sa inteleg ca tu ai 15 anisori, daca te uiti la asa desene animate?

| Violleta2022 a răspuns:

Si tu esti tare micuta de ani... pe tine te supravegheaza mamica cand privesti naruto?

| Violleta2022 a răspuns:

Am incercat sa ma cobor la anisorii tai, ca sa-ti vorbesc, fiindca altfel nu intelegi.
Dar te las sa mergi la culcare, fiindca copilasii de varsta ta trebuiau sa fie in pat la ora 10, iar acum este 12 noaptea.
Somn usor!

| Violleta2022 a răspuns:

Respecta intimitatea la 17 ani, cand ar trebui sa fii supravegheata si controlata?
Halal parinti!

| Violleta2022 a răspuns:

Nope, nu sunt comunista, sunt liberala si traiesc de peste 30 de ani in occident, pe alt continent.