| LittleB124 a întrebat:

Heii :*! Am si eu o intrebare :d Cine stie cand va aparea in AIUD revista Lala Band Magazine? happy Multumesc de raspuns, funda! :d

4 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Pt ca e un oras mai mic, depinde de distribuitori ziua in care primesc revistele, du-te la chiosc si roag-o pe doamna de acolo sa-ti pastreze un nr pentru ca s-ar putea sa se vanda foarte repede.

| xBiscuiteCuFinetti a răspuns:

Revista Lala Band Magazine a aparut deja.

| LittleB124 explică (pentru xBiscuiteCuFinetti):

Stiu ca a aparut in alte orase, dar in Aiud am cautat si nu am gasit laughing. A aparut?

| xBiscuiteCuFinetti a răspuns (pentru LittleB124):

Nu cunosc orasul ' Aiud '.