| AndreiCarp a întrebat:

cine ma poate ajuta si pe mine cu un site cu role agresive mai ieftine? sunt din Galati si am 200 lei maxim. daca nu stiti de agresive dati-mi va rog un site cu niste role mai bune.

Răspuns Câştigător
| spyyns a răspuns:

Http://www.skateworld.ro/55-role-agresive?p=3
De pe site-ul acesta mi-am cumparat rolele(USD Realm Grey 2012) la pretul de 450 lei, iti recomand sa mai strangi bani vreo minim 800 lei maxim 1300 lei ca sa iti iei niste role decente.Eu am facut greseala ca m-am grabit. Sper sa nu o faci nici tu.
Funda?

2 răspunsuri:
| me4u a răspuns:

Da..este adevarat ca nu ai ce sa gasesti in acel buget. Vezi si la acest magazin: www.skates.ro/role

Au transport gratuit in tara.

| Unstopable a răspuns:

La 200 lei nu o sa gasesti nimic decent... doar la mana a 2-a, dar destul de praf Multa bafta oricum happy