| alindager a întrebat:

As dori sa imi cumpar niste role agresive dar nu stiu de care.Eu m-am uitat pe un site si am vazut aceste role http://www.insportline.ro/1407/role-worker-ozone sunt bune? dati-mi alte linkuri.

Răspuns Câştigător
| George_2836 a răspuns:

Nu-ti lua aceste role dupa parerea mea majoritatea lumii spun ca nu sunt bune Worker ia-ti USD sunt si ieftine mai bine dai 250 decat 350 si sunt si mai bune USDwinking

2 răspunsuri:
| Yummi a răspuns:

Sunt foarte bunehappy am si eu o pereche aproape la fel doar ca e oe verde si are cateva desene

| Miaitzaa a răspuns:

Salut,iti spun sincer astea de la worker nu sunt role,are un prieten si m-am dat si eu pe ele. Sunt varza. SI eu vreau sa imi comand o pereche de role,ia-ti razors,remz, USD, razors sunt cele mai bune. imi dau comanda din usa dar este transportul cam mare. Dau un ban dar il dau cu folos. sper ca te-am ajutatwinking