| irinuk28 a întrebat:

Heii,e țeapă chestia aceasta. Adică să te abonezi, că vei primi 50 de lei cadou, sau un voucher, sau mă rog, n-am înțeles așa de bine...
http://www.elefant.ro/......-8908.html

Adică totuși, ți se dă această sumă pentru nimic?!. Nu mai înțeleg, vă rog să îmi răspundeți, fiindcă nu știu ce să fac și ar fi perfect să pot achiziționa cărțile cu reducere decat cele cu prețul fix.
P.S. Cand accesați link-ul, așteptați 2 secunde și vă va apărea acea fereastra cu acel voucher.Mi îmi e teamă să nu mă trezesc cu vreo factură acasă, în caz că o să mă abonez;)).
Vă mulțumesc mult.
Ofer FUNDĂ!

4 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

laughing acel voucher de 50 lei este un el de cadou din partea acelui site cum ca te-ai abonat la newsletter, iar daca pe viitor ai dori sa faci o comanda de peste sa zicem 100-150 lei, poti folosii acel voucher pentru reducere, nicidecum ca ar fi o vrajeala.

| AlexanderAdrian a răspuns:

Nu e o teapa e o metoda de-a te face sa cumperi de mai multi bani. Daca te abonezi la newsletter (reclamele facute la produsele de pe site primite prin e-mail) primesti acel voucher. Voucherul se aplica insa doar la comenzi mai mari de 399 de lei. Astfel daca faci o comanda de 400 lei vei plati doar 350. Iar asta nu se aplica la Cosmetice.

Tot regulamentul aici http://www.elefant.ro/pagini/regulament-vi-lei-la-abonare-139.html

Trebuia doar sa-l citesti.

| NaneSchizophrenia a răspuns:

Da e teapa, doar ca te abonezi la ei, dar nu primesti nimic! ^_^

| Rolleer a răspuns:

Pe redusimo.ro gasesti cuponul Functional in valoare de 50 lei: http://www. redusimo.ro/code/voucher-50-lei-elefant/