| Dezero1 a întrebat:

Salut, imi puteti spune un site de mobila la comanda, de unde ati mai comandat si ati fost multumiti de serviciile lor?

Răspuns Câştigător
| nightcrawler441 a răspuns:

Eu am cumparat de la astia: http://www.expertmobila.ro am fost foarte multumit de serviciile lor, foarte de treaba si foarte prompti. Si preturile foarte bune. Intra si tu pe site-ul lor si vezi.

4 răspunsuri:
| Woman2Womanro a răspuns:

Buna. Eu am cumparat de cateva ori mobila de la vreaumobila.ro. Preturile sunt bune, cei de acolo sunt seriosi si iti raspund cu promptitudine, chiar daca nu esti foarte sigur de ceea ce iti doresti happy De asemenea, calitatea e ok daca nu esti foarte, foarte pretentios.

| stanjn29 a răspuns:

Iti doresti sa mobilezi locuinta ta cu mobila la comanda, dar inca nu ai gasit firma specializata pentru asta? Posteaza acum pe http://5oferte.ro/register/service/Mobila-la-comanda/34 anunt cu ceea ce ai nevoie, iar noi iti vom gasi 5 firme gata sa-ti realizeze mobila de buna calitate la cel mai avantajos pret. Intra chiar acum!

| Darea_Gelu_1981 a răspuns:

Dareagelu@yahoo.com