| BombonicaXD a întrebat:

Heii TPU!
Ma ajuta si pe mine cineva cu un raspuns?Chiar am nevoie. big grin
Imi puteti sugera si mie site-uri pe care le stiti(si daca poate v-au fost de folos)de pe care sa-mi instalez Cydia?Sa fie gratis si sigur.Va roooggggg muult!

Răspuns Câştigător
| AlexCrb a răspuns:

Pentru a baga cydia trebuie sa ii faci un restore cu un ispw modificat. Ce iPhone ai? Cauta pe iDevice.ro la "Tabel Jailbreak", gasesti acolo tot ce iti trebuie (recomand sn0wbreeze). Pentru mai multe detalii poti sa ceri ajutorul pe forum, te vor ajuta baietii de acolo. Bafta!