| WhosYourDaddy a întrebat:

Heiiiii! Unde gasesc All Star Converse cu Steagul Angliei in Romania? Daca da, dati-mi va rog numele mall-ului si numele magazinului! Multumesc!

DAU FUNDAAAAAAAAAAA!

Răspuns Câştigător
| LoveAnimepsimagirl a răspuns:

Prin mall acolo la uniri daca stii. thinking

| WhosYourDaddy explică (pentru LoveAnimepsimagirl):

Stiu mall-ul dar la Colective se gasesc?

7 răspunsuri:
| supermamici a răspuns:

Buna! La malluri si magazine fizice este destul de greu sa gasesti un anumit model de print, iar daca il gasesti sansele sa fie pe marimea ta sunt mici. Iar pretul intr-un magazin traditional este oricum mare (gandeste-te, chiria depaseste 150euro pe metru patrat). Cel mai bine este sa cauti online. Cu siguranta vei gasi pe amazon sau aliexpress dar unele modele le gasesti si in magazinele detinute de comerciantii autorizati de converse (asta daca nu cumva vrei un fake). Iti recomand modelele de aici: http://timez.ro/bascheti-converse-uk-si-us-flag/ sunt cateva si cu steagul angliei pe langa cele cu steagul statelor unite.

| supermamici a răspuns:

Vei gasi aici o gramada, atat cu steagul angliei cat si cu cel al statelor unite http://goo.gl/YaDM1N

| ♀ кɨđµ°♀ a răspuns:

Daca vrei sa ii comanzi de pe net in Romania gasesti pe site-ul acesta
http://www.3suisses.ro/ro/shop/produs/20008631.html
mai cauta si tu;)

| jokiss a răspuns:

La Lee Cooper gasesti tenesi cu steagul Angliei

| WhosYourDaddy explică (pentru jokiss):

Merci mult! big grin

| jokiss a răspuns (pentru WhosYourDaddy):

Gasesti si geanta, doar ca e dintr-aceea mare, de baietihee hee