| TheLovelyGhost a întrebat:

Hello! A cumparat cineva parfumuri de pe eMAG? Sunt originale?

7 răspunsuri:
| Coconasu a răspuns:

Put fain dar nu. S originale laughing

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru Coconasu):

Si afirmi asta bazat fiind pe?

Sau ai dat si tu un raspuns sa fie?
Sau doar traiesti cu impresia ca cel mai mare magazin online din tara a ajuns acolo vanzand fake uri?

| Adry05 a răspuns:

Aha, ca la ce reputatie are Emag sigur ar vinde parfumuri fake.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Adry05):

Ce reputatie are? Iti dai seama majoritatea oamenilor multumiti, ii doare in pla de a lasa feedback pozitiv, in rest, vin doar cei cu probleme si le lasa feedback prost, ca vor si ei sa se planga.

Toata lumea face greseli, in plus, sunt si magazine partenere, deci nu sunt doar greselile lor.

| Adry05 a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce sari la mine ca nu pricep? Am zis ceva de rau? Am laudat Emag

| anamariarot a răspuns:

Emagul are o reputație bună pe care și-a cam știrbit-o în ultimul timp. E suficient să te uiți pe pagina lor de Facebook la recenzii, ca să vezi cam câtă lume se plânge.
Mă rog, dacă vei cumpăra chiar de la eMAG și nu de la alți distribuitori care vând prin eMAG, produsele sunt ok și originale și poți cumpăra fără probleme. Altfel, nu neapărat, iar eMAG nu răspunde de un posibil produs contrafăcut.

| BiancaTudor17 a răspuns:

Dacă cumperi de la Emag, da. Dar vezi că pe site-ul lor mai vând și alți retaileri, de unde ți-ai putea lua țeapă. Încearcă să cumperi doar pe cele la care scrie "vândut de Emag."