| viktor7 a întrebat:

Salut, stiti daca parfumurile dupa eMAG sunt originale? ati cumparat de acolo? ati fost multumiti?

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Parfumurile sunt originale. Am "testat" http://bit.ly/16ox7oL Prada-ul acesta adus unei cunostinte. Miroase foarte frumos si puternic. Acum, depinde si ce-ti cumperi tu.

| viktor7 explică (pentru CM7YRE):

Un calvin klein one si nu stiu ce sa fac.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

"parfumurile DUPA eMAG"? adica undeva prin tomberoanele de DUPA magazin?

poate "parfumurile DE PE eMAG" sau
"parfumurile DE LA eMAG"

| viktor7 explică (pentru suntserios):

Decat sa raspunzi aberatii mai bine vezi-ti de treaba ta, omule! daca nu poti sa imi raspunzi la ce am intrebat mai bine nu o mai face

| suntserios a răspuns (pentru viktor7):

Cand ai sa pui o intrebare in limba romana pe care o intelegem toti atunci ai sa primesti raspunsurile la care te astepti.

| coolboy22 a răspuns:

Da, sunt 100% originale.