| Laiyla a întrebat:

Hello! Sunt noua in toata treaba cu OLX, dar vreau sa pun un obiectiv la vanzare. M-am uitat peste datele care trebuie completate ca sa-l ridice curierul si sa-l trimita cumparatorului, dar am cateva nelamuriri care sunt banale, dar nu vreau sa fac vreo prostie laughing. La " data ridicare colet " completez data in care vreau sa vina curierul dupa colet, iar la valoare ramburs scriu doar suma ceruta pe obiectiv fara suma transportului, nu? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Madamada12 a răspuns:

La data ridicare colet trebuie sa treci data in care vrei sa vina curierul sa ridice coletul.La valoare ramburs trebuie sa scrii valoarea pe care trebuie sa ti-o dea cumparatorul tie, fara transport. Mult succes si vanzare usoara!