| Nustiucesapun a întrebat:

Hey! Am facut o comanda la H&M dar nu am observat ca am gresit adresa de e-mail, imi cere confirmare prin e-mail stiti daca tot imi va veni comanda sau nu?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

In mod normal nu trebuie sa confirmi, acolo doar primesti detalii in legatura cu comanda: ca e inregistrata, aprobata, trimisa etc.
Sunt sanse daca ai dat adresa altei persoane, ca acea persoana sa anuleze comanda de teama sa nu o primeasca sau ceva.
Poti suna urmatoarea zi la numarul lor afisat pe site si sa le spui problema.

| elenamaria11021 a răspuns:

Buna!
O sa iti vina comanda, daca ai completat celelalte date corect. Adresa de e-mail nu prea conteaza, eu am facut o comanda si nici macar nu am primit mail de confirmare. Acel mail este doar pentru a te anunta ca a fost expediat coletul.
O zi frumoasa!

| DidTPU a răspuns:

Ii suni.

| Chiftea a răspuns:

Nu, atata timp cat tu nu confirmi.